#1 2013-07-07 22:11:31

 LaKotita

Moderator

Zarejestrowany: 2013-07-05
Posty: 8
Punktów :   

Wrażenia i komentarze

W tym wątku możemy dzielić się odczuciami, które wywołały w nas nowe odcinki opowiadania, przebieg fabuły, rozwój postaci itp. w naszym wspólnym opowiadaniu. Pomyślałam, że być może nie tylko we mnie nasza twórczość wywołuje huragan emocji, który trzeba gdzieś wyładować A głupio zakłócać kompozycję wątku twórczego wtrętami typu: "o w mordę, ale zajebiste!" . Tak więc miejsce na taką ekspresję będzie tutaj.

Zacznę od razu: wow, Leon, czytasz mi w myślach Zupełnie o czymś takim myślałam, chociaż noxiański spisek ma mieć więcej warstw. Jego pierwszym (nie... drugim >:>) elementem miało być zaburzenie więzi z przywoływaczami i w ten sposób zaburzenie przebiegu meczu. No i mam nadzieję, że nie wyeliminowałeś Rammusa na cały mecz, to w końcu moja postać! Czy to zemsta za przerwanie wątku nocnych rozmów?

Ostatnio edytowany przez LaKotita (2013-07-07 22:45:28)


"Na przejściu na czerwonym świetle stoi harcerz i starsza pani. Babcia kaszle. Na to harcerz:
- Na zdrowie!
- Ale ja kaszlałam, a nie kichałam, chłopcze.
- Jak dla mnie, to pani mogła i ch*jem się zadławić, ale dla harcerza najważniejsze jest dobre wychowanie!"

Offline

 

#2 2013-07-07 22:27:18

Leon

Moderator

Zarejestrowany: 2013-07-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: Wrażenia i komentarze

Hahaha, to już nie ode mnie zależy, czy Rammus zniknął na amen, czy może stał się dzikim dżunglerem : O Wszystko się okaże!

Offline

 

#3 2013-07-08 01:17:03

 Talvi

Moderator

Zarejestrowany: 2013-07-05
Posty: 22
Punktów :   

Re: Wrażenia i komentarze

LaKotita napisał:

A Vi... Vi nie grzeszyła lotnością. Do ostatniej chwili była przekonana, że imiona, które dostała na kartce, to tylko przewidywania, którzy czempioni mogą cieszyć się popularnością w nadchodzących walkach. Nawet przez myśl jej nie przeszło, że mogą zostać wezwani na arenę dokładnie w takim składzie.

Talvi napisał:

Niepewna gdzie iść dalej wyjęła z kieszeni kartkę na której zapisała sobie co ciekawsze informacje dotyczące jej drużyny. „Lugz, Rengo, Ramóz, Rambel”

Wiem, że nie jest to najważniejsze w opowieści, ale troszkę się nie zgraliśmy tutaj.


Why Vi? Becouse TalVi... Hahahahahahahahahahahahahahahaha... Get it?

Offline

 

#4 2013-07-08 02:33:59

Requ

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-05
Posty: 15
Punktów :   

Re: Wrażenia i komentarze

Uf, dodałem mimo senności. Wybaczcie ewentualne błędy.
...
Jak sądzicie, kiedy Swain zgłosi oszusto druzyny Demacji?

Offline

 

#5 2013-07-08 09:41:15

 Talvi

Moderator

Zarejestrowany: 2013-07-05
Posty: 22
Punktów :   

Re: Wrażenia i komentarze

Bardzo podoba mi się intryga snuta przez Reqa, ale bez kitu, trzeba jakoś przeszkodzić Swainowi. Po 11-tej będę w domu, wezmę się od razu za pisanie. Oczywiście, jak ktoś chce pisać wcześniej, to droga wolna.

Requ napisał:

Ha, pomyślał, Kennen byłby ze mnie dumny!  Może przyjąłby mnie do swojego bractwa, powiedział gdzie mogę dostać takie małe...

Przydałyby mu się tym razem.


Why Vi? Becouse TalVi... Hahahahahahahahahahahahahahahaha... Get it?

Offline

 

#6 2013-07-08 15:32:19

 LaKotita

Moderator

Zarejestrowany: 2013-07-05
Posty: 8
Punktów :   

Re: Wrażenia i komentarze

Buahahahahahahaha <rotfl> Potęga prowokacji Rammusa mnie powaliła

Ostatnio edytowany przez LaKotita (2013-07-08 15:33:09)


"Na przejściu na czerwonym świetle stoi harcerz i starsza pani. Babcia kaszle. Na to harcerz:
- Na zdrowie!
- Ale ja kaszlałam, a nie kichałam, chłopcze.
- Jak dla mnie, to pani mogła i ch*jem się zadławić, ale dla harcerza najważniejsze jest dobre wychowanie!"

Offline

 

#7 2013-07-09 11:44:15

Requ

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-05
Posty: 15
Punktów :   

Re: Wrażenia i komentarze

Trochę długie mi wyszło. Sorka.
Also, Yaaay spectator mode!

Offline

 

#8 2013-07-21 11:22:15

 LaKotita

Moderator

Zarejestrowany: 2013-07-05
Posty: 8
Punktów :   

Re: Wrażenia i komentarze

http://st.elohell.net/public/chill/eab8 … d726e6.jpg   <---- ktoś tu chyba czyta nasze opko


"Na przejściu na czerwonym świetle stoi harcerz i starsza pani. Babcia kaszle. Na to harcerz:
- Na zdrowie!
- Ale ja kaszlałam, a nie kichałam, chłopcze.
- Jak dla mnie, to pani mogła i ch*jem się zadławić, ale dla harcerza najważniejsze jest dobre wychowanie!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szkola-mentalistow.pun.pl www.nyguski.pun.pl www.poczujmagie.pun.pl www.amoursucre.pun.pl www.nasza-psiarnia.pun.pl